10. nesil canavarla gözgöze geldik! Abra A7 V11.2.2 kutudan çıkıyor

0
111
gösterim

Şu aralar oyun bilgisayarlarının hayli popüler olduğunu söyleyebiliriz. Koronavirüs sürecinden ötürü tedarik sürecinde yaşanan aksamalar ve bu ürünlere olan talep ister istemez fiyatların da yükselmesine neden oldu.

Bir de bunların üzerine 10. nesil işlemciler sahaya sürülünce ortalık toz duman altında kaldı. Peki 10. nesil işlemci ile donatılmış Monster Abra A7 V11.2.2 bizlere neler sunuyor?

10. nesil canavarla gözgöze geldik! Abra A7 V11.2.2 kutudan çıkıyor

Bu notebook geçtiğimiz gün elimize ulaştı. Biz de vakit kaybetmeden kutu açılım videosunu çekerek sizlerle paylaştık. Önümüzdeki günlerde bilgisayarın testlerini tamamlayıp kapsamlı bir incelemeyle de karşınızda olacağız.

Eğer Monster Abra A7 V11.2.2 üzerinde test etmemizi istediğiniz bir oyun varsa bizlere bunu yorum olarak yazabilirsiniz. İste YouTube kanalımıza, isterseniz de bu haberin altına oyun tavsiyelerinizi bırakabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. 8 Mayıs Cuma akşamı saat 21:00’da YouTube kanalımız üzerinden canlı yayında takipçilerimizin sorularını yanıtlayacağız. Dilerseniz yayınımıza katılarak, dilediğiniz laptop modelleri hakkında kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Şu aralar bir oyun bilgisayarı almayı düşünüyorsanız kısa bir süre önce yayınladığımız 7500 TL altına alabileceğini en iyi oyun bilgisayarları videomuza da kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Tabi ki ülkemizde PC fiyatları şu aralar günlük olarak değişmekte, dolayısıyla videoda verdiğimiz fiyatlarda değişmeler olduysa affola.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin