2020 Hyundai Tucson görüntülendi

  0
  186
  gösterim

  2020 Hyundai Tucson kamuflajlar içerisinde görüntülendi. Güney Koreli otomotiv devi Hyundai’nin en çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Tucson’un yeni modeli test sırasında kameralara yakalandı.

   

   

  2020 HYUNDAİ TUCSON AĞIR KAMUFLAJ ALTINDA GÖRÜNTÜLENDİ!

  Hyundai’nin en yeni SUV modeli 2020 Tucson Ağır kamuflajları ile birlikte görüntülendi. Görüntülere bakıldığında araç hakkındaki değişiklilere dair yorum yapmak pek mümkün olmuyor. Fakat genel itibari ile baştan aşağı makyajlanmış bir kasa ile karşılaşmamız mümkün gibi görünüyor. Bunun haricinde aracın çektiği yüke istinaden aracın performans testlerinin yapıldığı akıllara gelen ilk seçenek arasında yerini alıyor. 

   

   

  2020 yılının popüler motor seçenekleri arasında yerini alması beklenen Hibrit motorun yeni Tucson’da test edildiği tahmin ediliyor.

  2020 HYUNDAİ TUCSON ÇOK İDDİALI GELİYOR!

  Hyundai’ın tasarım patronu Sangyup Lee, yeni nesil Tucson’un görünüşü ile insanları “deli edeceğini” ifade etmişti. ortaya çıkan görüntülere bakarak bu sözün doğruluğunu test etmemiz ne yazık ki mümkün görünmüyor. Ancak geniş ön ızgara yenilenen LED farlar, gündüz farları ve en önemli ağır kamuflaj aracın baştan aşağıya değişeceğinin habercisi olarak görünüyor.

  2020 Hyundai Tucson’un yakın zamanda tanıtılması ve 2020 yılının sonuna doğru da satışa sunulması bekleniyor.

  KAYNAK : Haber7

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin