25TL’lik mikrofonlu kulaklık Piranha 2102 inceledik!

0
144
gösterim

Günümüzde Bim, A101 ve Şok gibi marketlerde satılan elektronik ürünler hayli talep görüyor. Çünkü bu ürünler genel itibariyle ortalama fiyatın altına satılıyorlar. Bugün ki inceleme konuğumuz da 25TL’lik fiyatıyla dikkatimizi çeken Piranha 2102 mikrofonlu kulaklık.

25 TL’ye Piranha 2102 mikrofonlu kulaklık aldık!

Malum artık paramız eskisi kadar değerli değil. 25TL’ye de elektronik bir ürün almak çok mümkün olmuyor. Dolayısıyla A101 afişinde 25TL’ye Piranha 2102 mikrofonlu kulaklığı görünce dikkatimizi çekti. Dolayısıyla hemen alıp inceleme masasına yatırdık.

Dilerseniz bu kulaklık ile ilgili yorumlarımıza aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Elbette şunu da unutmamak gerekiyor. Malum 25TL’ye kaliteli bir kulaklık almak zaten mümkün değil. Dolayısıyla verdiğiniz parayı da göz önünde bulundurursak Piranha 2102 günü kurtaran bir ürün. Lakin çok fazla bir beklentiniz olmaması gerekiyor.

Hatta mümkünse beklentinizi “ses gelsin yeter” modunda tutun. Çünkü kulaklıkta konfor ve malzeme kalitesi adına bahsedilecek çok fazla bir şey yok.

Ayrıca kulağınızda belli bir süre tuttuğunuzda da canınız yanmaya başlıyor. Dolayısıyla öyle bu kulaklıkla uzun süreler müzik dinlemeyi düşünmeyin. Elbette bu olay biraz da kulak yapısıyla alakalı olabilir.

Tabi ki günün sonunda hatırlamamız gereken en önemli şey Piranha 2102 için yalnızca 25TL gibi bir ücret ödediğiniz olmalı. Zira bu paraya kaliteli bir performans beklemez zaten gerçekçi olmazdı.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin