3 boyutlu bulmaca oyunu Flow Water Fountain, mobil cihazlar için çıktı

0
51
gösterim

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Frasinapp Games’in yaptığı, üç boyutlu bulmaca oyunu Flow Water Fountain çıkışını yaptı.

Şu andan itibaren oyunu Google Play ve App Store üzerinde ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Oyunun detaylarını, videosunu ve mağaza sayfalarını da aşağıda bulabilirsiniz. 

Flow Water Fountain Hakkında

Flow Water Fountain bulmaca oyunu, seviye seviye artan zorluğu ile başından ayrılamayacağın zorlu bir mantık ve zekâ oyunudur.

Zihnini geliştir, birbirinden farklı bulmacaları çöz ve suyun kaynağından akıp şelaleler oluşturan renkli süs havuzlarına ulaşmasını sağla. Üç boyutlu oyun tahtası üzerinde farklı farklı blok, taş, kanal ve boruların yerlerini değiştir. Su jetleri ve su akıntıları yarat. Böylece her bir renkteki suyun akıp gerekli süs havuzuna ulaşmasını sağla.

Basic, Pools, Easy, Hard, Mix, Pools 6×6, Master, Genius ve Maniac oyun seçenekleri ile gelen Flow Water Fountain, giderek zorlaşan 750 seviyeden oluşmaktadır.

Flow Water Fountain, bulmaca, blok bulmaca, tesisat oyunlarına ilgi duyup zekâsını geliştirmek isteyen çocuklar ve yetişkinler için uygundur.

Flow Water Fountain 3D Puzzle FRASINAPP GAMES SLU Oyunlar Ücretsiz 99,8 MB

Flow Water Fountain 3D Puzzle Frasinapp Bulmaca Ücretsiz 27M

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin