300 TL’lik Vestel akıllı saat satışa çıktı! İşte yerli akıllı saat!

0
24
gösterim

Türkiye’nin teknoloji alanındaki önemli firmalarından biri olan Vestel uzun süren sessizliğini nihayet bozdu. Bilindiği üzere Vestel Venus markasıyla akıllı telefon pazarına girmiş lakin son dönemde yeni modeller üretmemişti.

Yerli teknoloji firması bu sessizliğini yeni satışa sunduğu akıllı saat modeliyle bozdu. Peki Vestel akıllı saat modeli kullanıcılara ne gibi özellikler sunuyor.

300 TL’lik Vestel akıllı saat satışa çıktı! İşte yerli akıllı saat!

Vestel’in ilk akıllı saat modeli 1.3 inçlik TFT LCD ekran ile geliyor. Egzersiz takibi, nabız ölçümü, uygulama bildirimi ve uyku takibi gibi özelliklere sahip olan Vestel akıllı saat 210 mAh‘lık bir pile sahip. Bu sayede yaklaşık olarak 2 hafta boyunca şarj ihtiyacı duymayan saat 64MB’lık hafızaya sahip.

Bluetooth 4.0 desteği bulunan Vestel akıllı saat modeli iOS ve Android platformlarıyla uyumlu olarak çalışıyor. Bunun için App Store ya da Google Play üzerinden VFit+ uygulamasını indirmeniz yeterli. 

Kırmızı ve Mavi kordon seçenekleriyle satılan saatte siyah kordon seçeneği ise hediye olarak geliyor. Yani ister mavi, ister kırmızı kordonlu modeli alın, kutu içerisinden siyah kordon çıkıyor.

Vestel akıllı saat modeli fiyatı ile de kullanıcıları cezbediyor. Saatin fiyatı yalnızca 299 TL. Açıkçası fiyatın hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Öte yandan saatin bir akıllı saatten ziyade akıllı bileklik özelliklerini taşıdığını söylemek de yanlış bir ifade olmayacaktır. Eğer Vestel akıllı saat tarafımıza ulaşırsa incelemesi ile karşınızda olacağız.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin