5G destekli en ucuz Samsung modeli Galaxy A32 5G sertifika aldı

0
53
gösterim

Samsung’un yeni modeli Galaxy A32 5G için geçtiğimiz haftalarda görseller sızdırılmıştı. Şimdi de cihazın FCC sertifikası aldığı ortaya çıktı. Galaxy A32 5G’nin ayrıca 15W hızlı şarj desteği sunacağı bilgisi de sertifika detaylarında görüldü.  

Daha önce ortaya çıkan söylentilere baktığımızda Galaxy A32 5G’nin şimdiye kadar Samsung markasıyla çıkan en uygun fiyatlı 5G bağlantı sağlayan modeli olacağı biliniyor. Sertifikada cihaz hakkında yeni bilgiler de bulunuyor.

FCC sertifikasına baktığımızda gelecek Galaxy A32 5G’nin model numarasının SM-A326J olduğu ortaya çıktı. Ayrıca 15W şarj desteği de bulunacak. Listeleme ayırca telefonun n28/77/78 bant genişliğinde 5G desteği sunacağı da kesinleşti. Telefonda NFC desteği de olacak. 

Telefonun ölçüleri 164,2 x 76,1 x 9,1 mm olarak gösteriliyor. Galaxy A32 5G ile ilgili açıklanan bilgiler şimdilik bu kadar gözüküyor. Tabii ki telefonla ilgili yeni bilgiler açıklandıkça bizler de sizlerle paylaşacağız.

Samsung’un bu modeli ile birlikte 5G bağlantı kullanan cihazların daha geniş bir kitleye ulaşması için bir paylaşımda bulunacak. 

KAYNAK : Haber7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin