AirPods Pro’ya rakip geldi! Karşınızda FreeBuds 3i!

0
111
gösterim

Akıllı telefon dünyasına sunduğu harika modeller ile tanımaya başladığımız ve gittikçe tepeye oynamaya başlayan Huawei, şimdi de kablosuz kulaklık alanında rakiplerine meydan okuyor.

Sony, Samsung ve Apple gibi kablosuz kulaklık sektörünün güçlü aktörleriyle baş etmenin zor olduğunu bilen şirket yetkilileri, buna göre piyasada söz sahibi olacağı yeni kablosuz kulaklık modelini duyurdu. FreeBuds 3i ismi ile sahneye çıkan kulaklığın yüksek özelliklerine karşın uygun fiyatlı olması da cezbedici bir yapıya sahip olmasını sağlıyor.

AirPods Pro’ya rakip geldi! Karşınızda FreeBuds 3i!

Görünüşü itibariyle AirPods Pro kulaklıklarını anımsatan FreeBuds 3i, aktif gürültü engellemeyi sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor. Kulaklığın gürültü engelleme teknolojisi sayesinde ortam gürültüsü ve rüzgar sesi bastırılıyor. Birinci sınıf mikrofonları ile telefon görüşmelerinizi en berrak şekilde yapmanızı sağlayacak olan modelde kolay eşleştirme özelliği de dikkat çekiyor.

Bahsi geçen kulaklığı satın alan tüketiciler, akıllı telefonları ne olursa olsun eşleşmeyi en hızlı şekilde gerçekleştiriyor ve sorun yaşamıyor. Ayrıca IPX4 sertifikasına sahip olan model böylelikle su sıçramalarına karşı da dayanıklı hale geliyor.

 Her biri 5.5 gram olan kulaklıkların pil ömrü ise tam olarak etkileyici değil. FreeBuds 3i bizlere 410 mAh pili ile tam dolu şarj halinde 3.5 saatlik bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürünün en dikkat çeken yanlarından birisi ise sayısız önemli özelliğine rağmen ortaya çıkan uygun fiyatı. 112 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan kulaklık, Apple’ın AirPods Pro’su ile karşılaştırıldığında oldukça uygun görünüyor. Kulaklığın Türkiye’ye ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin