Android Auto uygulaması tarihe karışıyor!

0
90
gösterim

Şirket, Android 12’den sonraki bağımsız Android Auto for Phone Screens uygulamasının kullanıcılara sunulmayacağını onayladı.

Arama devi ayrıca, sürüş sırasında uygulamaya güvenen kullanıcıların, sürüş dostu arayüzün, Google Haritalar’da bulunan Google Asistan sürüş modu veya yerel sürüş modu aracılığıyla Android telefonda kullanıma sunulacağı için endişelenmelerine gerek olmadığını garanti etti. Google, uyumlu araçlarda bulunan Android Auto arayüzü, uyumlu araçlarda Android Auto kullanan herkes için deneyimin değişmeyeceğini söyledi.

Android Auto uygulaması tarihe karışıyor!

Şirket yaptığı açıklamada, “Telefon deneyimini (Android Auto mobil uygulaması) kullananlar için Google Asistan sürüş moduna geçilecek. Android 12’den itibaren Google Asistan sürüş modu, olarak değişecek. Şu an için detaylar bu kadar.” ifadelerini kullandı.

Birkaç kullanıcı Android Auto for Phone Screens uygulamasına girmeye çalıştıklarında Google Asistan sürüş moduna yönlendirildiklerini ifade etti. Bu kullanıcılar durumu şikayet şikayet ettikten sonra Google, devam etmemeyle ilgili resmi bir duyuru yaptı. Android Auto uygulaması, Android 12’de çalışan bazı Pixel cihazlarıyla da uyumlu değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin