Apple en ucuz modeli iPhone SE 3 için tarih verdi

0
51
gösterim

Bloomberg’den Mark Gurman bugün “Power On” bülteninde Apple’ın 2022’deki ilk etkinliğinin büyük olasılıkla Mart veya Nisan’da gerçekleşeceğini söyledi. Gurman, etkinlikte yapılacak duyurular arasında 5G destekli ve daha hızlı bir çipe sahip yeni bir iPhone SE olacağını söyledi. Böylece Apple‘ın en ucuz modeli iPhone SE 3 için tarih verildi.

Gurman, Apple’ın 2022’deki ilk sanal etkinliğinin sadece birkaç ay içinde gerçekleşeceğini ve bunun Mart ya da Nisan’da gerçekleşmesinin muhtemel olduğunu söyledi.

Apple en ucuz modeli iPhone SE 3 için tarih verdi

Geçen yıl Apple, 20 Nisan’da AirTag ürününü, yeni iPad Pro’yu ve M1 yongasıyla desteklenen 24 inç iMac modellerini, ikinci nesil Apple TV 4K’yı ve iPhone 12 için yeni bir mor renk seçeneğini tanıtmak için bir etkinlik düzenlemişti.

2020’de Apple, muhtemelen COVID-19’un o yılın Mart ayında dünya çapında bir salgın olarak ilan edilmesi nedeniyle bir bahar etkinliği düzenlemedi. Apple, 18 Mart’ta güncellenmiş MacBook Air ve iPad Pro modelleri ve 15 Nisan’da ikinci nesil iPhone SE dahil olmak üzere, bahar aylarında web sitesinde basın bültenleriyle birkaç yeni ürünü duyurdu. Apple, yeni iPhone SE’ye ek olarak, Mart veya Nisan etkinliğinde M1 Pro ve M1 Max yongalarına sahip yeni 27 inç iMac ve üst düzey Mac mini modellerini duyurabilir.

Gurman ayrıca, normalde Haziran ayında düzenlenecek WWDC’nin bu yıl tamamen sanal bir etkinlik olarak kalacağından neredeyse emin olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin