Apple iPad Air 5, A15 Bionic yonga seti ile 2022’de tanıtılabilir

0
58
gösterim

Apple’ın tablet serisi iPad Air, bünyesine yeni bir model daha ekliyor. Bugün gelen sızıntılar Apple‘ın bir süredir üzerinde çalıştığı yeni iPad Air modeli ile alakalı. 2020’de tanıtılan iPad Air 4 ile ilgi çeken Apple, yeni tablet modeli ile beklenir oldu. Gelen sızıntılar Apple‘ın kullanıcıları daha fazla bekletmeyeceği yönünde.

Apple iPad Air 5, 2022’de gelebilir

Apple iPad Air 5 ile ilgili son gelen sızıntılar cihazın tanıtım tarihi ve bazı özellikleri ile alakalı. Sızıntılara göre Apple bu sene iPad Air 5 modelini piyasaya sürecek. Tam olarak tarih bilinmese de Apple’ın Mart ve Nisan ayları arasında sanal bir etkinlik yapacağı söyleniliyor. Tahminlere göre Apple, iPad Air 5‘i bu etkinlikte tanıtılabilir. Hatta iPhone SE’nin yeni versiyonu olan iPhone SE 3’ün de bu etkinlikte tanıtılması bekleniliyor.

Öte yandan Apple’ın en yeni tablet modeli olacak olan iPad Air 5’in özellikleri hakkında gelen sızıntılara baktığımızda cihazın performansını en yeni Apple A15 Bionic yonga setinden alacağı söyleniliyor. Tasarım anlamında çok değişiklik göstermemesi beklenilen iPad Air 5’in, 5G desteğine sahip olacağı ve Center Stage selfie teknolojisi ile donatılacağı gelen söylentiler arasında. Fiyatının ise 600 Dolar’dan yüksek olacağı aşikar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin