Apple Watch’lara kamera ekleyen kayış satışa sunuldu

0
51
gösterim

Tasarımsal açıdan yaklaşacak olursak Apple Watch normalde kolda geleneksel akıllı saatler gibi duran, daha küçük ekranlı ve ince kayışlı bir saat. Kamera özelliği kazandıran bu kayışla birlikte oldukça kalınlaşan ve daha büyük bir gövdeye sahip olan akıllı saat yine de kamera özelliği ile gönülleri kazanıyor. 

Kameralı Apple Watch‘un yetenekleri arasında 8 Megapiksellik kamerası ile 4K video çekebilmek de var. Kayışla birlikte 2 Megapiksellik bir ön kameraya sahip olan akıllı saatin 8 GB dahili depolaması bulunuyor. Apple Watch’a Bluetooth 4.2 üzerinden bağlanan ve etkileşim kuran kameralar, çekilen bir fotoğrafı yaklaşık 20 saniye gibi kısa bir sürede akıllı saate aktarabiliyor.

Apple Watch üzerinden direkt çekilen video ve fotoğrafları paylaşma özelliği henüz bulunmuyor. Ancak ilerleyen süreçte, yazılım desteği ile bunun mümkün olduğu söyleniyor. Eğer Apple Watch’unuzu kameralı hale getirmek istiyorsanız şu anda 299 dolar gibi bir fiyatı gözden çıkartmanız gerekiyor. İlk müşteriler bu kayışa gelecek yılın mart ayında kavuşabilecek. 

KAYNAK : shiftdelete, Haber7

KAYNAK : Haber7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin