Artık sadece FIFA ve PES olmayacak! Yeni futbol oyunu UFL!

0
82
gösterim

Son yıllarda, futbol oyunları söz konusu olduğunda FIFA ve PES bu alanda inanılmaz bir hakimiyete sahiptiler. Sonuçta, Play Station 1 oynamaya başladığınızdan itibaren hatırlayabildiğiniz sürece, futbol simülatörlerinin tartışmaları her zaman bu iki büyük destansı oyun arasında olmuştur.

Ancak, bu kadar yıldan sonra nihayet bu ikisine uyacak bir rakip kendisini gösterdi. Futbol oyun pazarı artık bu ikiliden üçlüye geçecek gibi görünüyor. UFL futbol oyunu resmi olarak duyuruldu.

Yeni futbol oyunu UFL yolda!

Bu yeni oyunun piyasaya çıkar çıkmaz, büyük oyun platformlarında kullanıma sunulacağının duyurulacağı bildiriliyor. Çünkü başlangıç olarak, tüm oyuncuların kendi kulüplerini oluşturmaları ve 5000’den fazla lisanslı oyuncuya sahip olmaları mümkün olacak. Bu nedenle, ana amaç diğer çevrimiçi oyuncularla yüzleşmek ve ligin zirvesine ulaşmak olacak.

Oyun, FIFA’nın aksine her yıl yeniden çıkmayacak, düzenli güncellemelerle kendini yeni tutacak. Tamamen ücretsiz oynanabilecek olan UFL, aynı zamanda pay-to-win mantığına mahal vermeyeceğini iddia ediyor.

Bu oyundan sorumlu olan stüdyo Strikerz Inc.’den başkası değildir. Oyunun büyük sloganı “Fair to Play”, başka bir deyişle “Adil Oynamak”. Bu yeni oyun piyasaya çıkar çıkmaz oynaması ücretsiz bir oyun olacağı için oyunun, oyun içi satın alımlara odaklanması gerektiğini söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin