Battlefield Mobile betadan sevindiren haber geldi

0
13
gösterim

Battlefield Mobile duyurulduğundan beri bazı mobil platform oyuncuları oldukça heyecanlı. Oyunun çıkmasına henüz bir süre var fakat EA, Battlefield Mobile için farklı planlara sahip. Oyun şimdilik Filipinler ve Endonezya’da beta sürecini başlattı.

Battlefield Mobile beta, bu sonbaharda farklı bölgelere geliyor

Oyunun beta süreci şu an iki ülkede başlamış olsa da bu yıl sonbaharda yeni bölgelere açılması planlanıyor. Oyunun Google Play Store sayfası bu yüzden şu anda erişilebilir durumda. Yine de indirmek için biraz beklememiz gerekiyor. EA, beta kayıtlarının başlamasıyla birlikte oyuncuların ön kayıt ve gelecekteki oyun testleri hakkında yeni kayıtlar yapabilmesini sağlayan bir sayfa açacağını açıkladı.

Sonbaharda diğer bölgelere açılacak Battlefield Mobile betası, yalnızca Android cihazlarını kapsayacak. Oyun tamamen ücretsiz olacak ve geliştiricileri desteklemek isterseniz yalnızca silah kaplaması alabileceksiniz. Ayrıca oyunda bir Battle Pass, koleksiyonluk kozmetikler ve Battlefield‘ın bu özel sürümüne özgü açılabilir öğeler yer alacak.

Oyun yalnızca mobil cihazlar için geliştiriliyor. Oyunu destekleyen cihazların bir listesi bulunmuyor fakat cihaz işletim sisteminin Android 7.0 ve üzeri olması isteniyor. Ayrıca oyunun hangi bölgelere sunulacağı da belli değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin