Bedava Monster Notebook kazanmak isteyenleri içeri alalım!

0
142
gösterim

Şu aralar PC fiyatlarının arttığı inkar edilemez bir gerçek. Malum koronavirüs sürecinden ötürü üretim tarafında yaşanan sıkıntılar bir yanda, lojistik tarafında yaşanan sıkıntılar diğer yanda, fiyatları hayli yukarı çekti.

Elbette fiyatların artmasında döviz kurlarının yükselmesi ve ülkemizdeki vergiler de hayli etkili oldu. Çok değil birkaç ay öncesine kadar 6.000 TL seviyesine satılan oyun odaklı dizüstü bilgisayar modelleri şimdilerde 10.000 TL’ye varan fiyatlardan satılmakta.

Hal böyle olunca kullanıcılar da PC almakta sıkıntı çekmeye başladı. Lakin Monster‘ın başlattığı yeni kampanya sayesinde siz de ücretsiz bir Abra kazanabilirsiniz.

Bedava Monster Notebook kazanmak çok da zor değil

Bedava Monster Notebook kazanmak için yapmanız gereken şey aslında çok basit. Babanızı Monster Notebook almaya ikna etmek. Elbette bu ikna aşamasının biraz yaratıcı olması gerekiyor.

Monster Notebook tarafından başlatılan yeni kampanyada babasını yaratıcı bir şekilde ikna etmeyi başaran 1 kişi ücretsiz Abra bilgisayarın sahibi olacak.

Burada iş tamamen sizin yaratıcılığına kalmış durumda. Dilerseniz yarışmanın şartlarına aşağıdaki instagram hesabından bakabilirsiniz.

          Bu gönderiyi Instagram’da gör                  

Efsane geri döndü! Babamı Nasıl İkna Ederim 2, yeni canavarlarını bekliyor! 16 – 21 Haziran tarihleri arasında babanı sana Monster Notebook almaya ikna edecek en yaratıcı video’yu çekerek #BabamıNasılİknaEderim2 hashtag’i ile Instagram’da post olarak paylaş, Monster Notebook Instagram sayfasını takip et, jürinin seçtiği canavar ol ve Abra kazan!

Monster Notebook (@monsternotebook)’in paylaştığı bir gönderi (16 Haz, 2020, 10:36öö PDT)

Monster daha önce de benzer bir yarışma düzenlemişti. Dilerseniz o yarışmada ödül kazanan videoya bakarak ilham alabilirsiniz. Lakin bizim tavsiyemiz daha yaratıcı bir iş çıkarmanız yönünde olacaktır.

Yaratıcılığınızı konuşturarak akıllı telefonunuz ile çekeceğiniz basit bir video ile sizde bedava Monster Notebook sahibi olabilirsiniz. 

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin