Bir kripto para borsası daha para çekme süreçlerini askıya aldı!

0
51
gösterim

2021 itibariyle 14 milyondan fazla kullanıcısı bulunan, Singapur merkezli kripto para platformu Crypto.com, kimi kullanıcıların hesaplarında kuşkulu hareket bildirmelerinin akabinde para çekme süreçlerini süreksiz olarak askıya aldığını Twitter üzerinden duyurdu!

Bir kripto para borsası daha para çekme süreçlerini askıya aldı!

Singapur merkezli kripto para platformu Crypto.com, müşterilerini etkileyen kuşkulu faaliyetleri münasebet göstererek para çekme süreçlerini süreksiz olarak askıya aldığını duyurdu.

Platform, Twitter’da az sayıda kullanıcının hesaplarıyla ilgili kaygılarını lisana getirdiğini belirten bir gelişme yaşandığını Twitter üzerinden ”Hesaplarında kuşkulu aktiflik bildiren az sayıda kullanıcımız var. Grubumuz araştırma yaptığı için para çekme süreçlerini kısa mühlet içinde duraklatacağız. Tüm fonlar inançta.” açıklamasının yer aldığı bir paylaşım ile duyurdu.

Sonuç olarak, birkaç kullanıcı yetkisiz para çekme süreçleriyle kripto para varlıklarını kaybettiklerini sav etti. Yatırımcılardan Ben Baller; ”Arkadaşlara saatler evvel hesabımın bir anda 4.28ETH çalındığını bildirmiştim ve ayrıyeten 2FA’yı nasıl geçtiklerini merak ediyorum.” paylaşımında bulundu. Başka yatırımcılardan da farklı toplumsal medya mecralarında misal biçimde paylaşımlar yapıldığı görüldü.

Platformun şu anda 2021 itibariyle 14 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Bu türlü büyük bir kripto para platformunun bu formda âni kararlar vermesini gerçek buluyor musunuz? Niyetlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin