Bir takipçimize F1 2020 oyunu hediye ediyoruz! Oyun Canavarı #20

0
23
gösterim

Haftalık olarak yayınladığımız Oyun Canavarı isimli programımızın yeni bölümüyle karşınızdayız. Bu bölümdeki oyunumuz ise Formula 1 2020.

Malum Formula tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler bir motor sporu. Hatta bir dönem F1 ülkemizde de gerçekleşmişti. Daha sonra İstanbul pisti F1 takviminden çıkartıldı. Önümüzdeki yıllarda İstanbul’da yer alan F1 pistinin tekrardan takvime dahil edilmesi söz konusu.

Takipçilerimize F1 2020 oyunu hediye ediyoruz! Oyun Canavarı #20

F1 ülkemize gelene kadar bu deneyimi yaşamanın en iyi yolu ise F1 2020 oyunu olacak. Kısa bir süre önce satışa çıkan oyunun inceleme videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Şimdi gelelim F1 2020 kazanmak için yapmanız gerekenlere.

Yarışmaya katılmak için gerekli şartları aşağıdaki Instagram paylaşımında görebilirsiniz. 

          Bu gönderiyi Instagram’da gör                  

Yepyeni bir Instagram yarışması ile karşınızdayız. Bu haftaki hediyemiz F1 2020 oyunu. Bir takipçimize bu F1 2020 oyununun PC sürümünü hediye ediyoruz . Yapmanız gerekenler ise çok basit: Teknolojioku ve @playstore Instagram hesabını takip etmeniz ve iki arkadaşınızı bu mesajın altında yorum olarak etiketlemeniz gerekiyor. Bot ya da şartları yerine getirmeyen hesaplar kazansa bile hediye gönderilmeyecektir. Hediye sadece yurt içindeki takipçilerimize gönderilecektir. Sonuçları 12 Ağustos 2020 Çarşamba günü açıklayacağız. #playstore #appstore #f12020 #teknolojioku

Teknolojioku (@teknolojioku)’in paylaştığı bir gönderi (5 Ağu, 2020, 7:00öö PDT)

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin