Call of Duty: Warzone oyuncularını çıldırtan hata!

0
51
gösterim

Call of Duty: Warzone, oyun dünyasındaki popülerliğini korumaya devam ediyor. Her geçen gün oyuncu sayısında artış gözlemlenen yapım, kimi zaman yaşanan sıkıntılarla da gündemde kalmayı başarıyor. Oyuncular, son ortaya çıkan sorun nedeniyle oldukça şikayetçi.

Sosyal medyada paylaşılan hata, Warzone‘un yapımcılarını da harekete geçirdi. Oyunun güncellemelerinden sorumlu ekip olan Raven Software, konunun araştırıldığını belirtti.

Call of Duty: Warzone ilginç bir hata ile gündemde

İlk olarak Reddit‘te ortaya çıkan sorun, oyuncuların canını oldukça sıkmışa benziyor. Mağazada satılan kozmetikler nedeniyle oluşan bu durum, ürünleri kullanan kişileri neredeyse görünmez yapıyor. Rakipleri tarafından neredeyse hiçbir şekilde fark edilmeyen kişiler, oyundaki rekabet ortamına da bir nebze olsun zarar vermekte. Bununla birlikte herhangi bir hile kaynaklı olmayan sorunun ivedilikle çözülmesi için de çalışmalar başlatıldı.

Another invisible skin? Happened last night, not sure if it’s just on my end or what. from CODWarzone

Oyunun geliştirici ekibi olan Raven Software, çalışmaların sürdüğünü belirtirken, oyunculardan biraz sabır istedi. Wraith operatörüne eklenen kozmetikler nedeniyle sıkıntı yaşayan oyuncular, daha öncede benzer bir durumla karşılaştıkları için de oldukça öfkeli. Zira geçtiğimiz sene Ekolo paketi içerisinde yer alan Legendary Ghillie Suit‘in de benzer bir sorun nedeniyle suistimale açık olduğu yönünde eleştiriler mevcuttu.

Öte yandan her ne kadar Raven Software cephesi çalışmaların sürdürdüğünü belirtse de, Activision ile araları bozuk olan stüdyo grev yapıyor. Bu nedenle hatayı hangi ekibin çözmeye çalıştığı da belirsizliğini sürdürüyor. Oyuncuların iyice canını sıkan gelişmelere Activision tarafı henüz dahil olmadı. Ancak grev sürerken bu hataların bir süre daha gündem de olması bekleniyor.

Bakalım Raven Software ekibi, greve rağmen oyundaki bu hataları giderecek mi. Bununla birlikte Activision cephesinden de ekstra bir çözüm önerisi ortaya çıkabilir mi bekleyip göreceğiz. Sosyal medyada konu olan görünmezlik sıkıntısı bir süre daha devam edeceğe benziyor.

Peki sizler Call of Duty: Warzone oynarken bu tarz bir sorun ile karşılaştınız mı? Ve yine sizce Raven Software bu durumu greve rağmen çözmeli mi? Görüşlerinizi ve tahminlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin