CoverScreenOS, Galaxy Z Flip 3’ün kapak ekranının işlevlerini arttırıyor

0
54
gösterim

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonlara verdiği değer her geçen yıl daha da artıyor. Galaxy Z Flip 3 ile Samsung, Z Flip’in kapak ekranının boyutunu önemli manada arttırarak daha kullanılabilir olmasını sağlamaya çalıştı. Birçok widget ile genel kullanımı kolaylaştıran kapak ekranı, tekrar de birçok işlevi gerçekleştiremiyor. Lakin bir geliştirici bu durumu düzeltmek istiyor.

CoverScreenOS, kapak ekranında uygulama kullanımına müsaade veriyor

Google Play Store’dan indirilen ve root üzere teknikler gerektirmeyen CoverScreenOS, Galaxy Z Flip 3’ün kapak ekranını çok daha kullanışlı hale getirmeyi amaçlıyor. CoverScreenOS, iletilere yanıt verebilmeyi, daha çok widget seçeneklerini ve tam ekran uygulama kullanımına müsaade veriyor. Uygulama, şimdilik erken erişim sürecinde birçok yanılgıyı içinde barındırıyor fakat geliştirici sorunların üzerinde çalıştığını belirtiyor. Uygulama; bildirimlerinize erişim, başka uygulamaların üzerinde görünmek için erişilebilirlik müsaadesi ve Google hesabınıza bağlanmayı istiyor.

Uygulama, erken erişim evresinde ve birçok özelliği fiyatlı üyelik istiyor. Üyelik ise ayda 10 dolar yahut hayat uzunluğu erişim için 99 dolar karşılığında gerçekleştirilebiliyor. Uygulamanın demosunu, aşağıda görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin