Cyberpunk 2077 artık baştan sona oynanabilir!

0
419
gösterim

Gamescom 2018 etkinliğinin dolu dolu geçtiği bir gerçek. Birçok oyuncunun asıl beklediği yapımlar arasında da kuşusuz Cyberpunk 2077 bulunuyor.

Yapımın çıkış tarihi hala belirsizliğini koruyor, şimdilik sadece basına gösterilen oynanış videolarında ise heyecan her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Gamescom 2018’i dolu dolu geçiren CD Projekt RED’den de bu konu hakkında güzel bir açıklama geldi.

Engadget’a kısa bir röportaj veren Richard Borzymowski, Cyberpunk 2077’nin baştan sona oynanabilir hale geldiğini, ancak asıl tasarımların, temel içeriklerin ve daha pek çok yan detayın oyuna eklenmediğini söyledi.

Cyberpunk 2077 artık baştan sona oynanabilir!

Oyunun senaryosunun da tamamen yerleştirildiğini sözlerine ekleyen yapımcı, aslında oyunun iskeletinin bittiğini ve daha üzerinde çalışılması gereken pek çok detay olduğunu belirtiyor.

Oyunun baştan sona kadar oynanabilir olması hemen piyasaya çıkacağı anlamına da gelmiyor. Cyberpunk 2077’nin daha üzerinde çalışılacak çok işi var.

Eh haliyle oyunu gelecek sene içerisinde beklemek doğru olur mu orasını bilmiyoruz. Belki 2020 yılının başları gibi oyunu görebilme şansı yakalayabiliriz. Bakalım CD Projekt RED bu kadar beklemenin sonucunda oyuncuları memnun edebilecek mi hep beraber bekleyip göreceğiz.

(teknolojioku)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin