Disney Plus’ın yeni Marvel dizisi Secret Invasion’dan birinci imajlar geldi

0
47
gösterim

Bildiğiniz gibi Disney Plus isimli Disney’in görüntü akış servisinin yayınlanmasının akabinde Disney birçok Marvel dizisi duyurdu. Bu dizilerden biri de Secret Invasion isimli bir dizi. Geçtiğimiz saatlerde ise dizinin setinden birinci imajlar geldi.

Dizinni çekimleri daha yeni başladığı için ne yazık ki resmi bir imaj bulunmuyor. Lakin setten gelen görseller de biraz fikir veriyor diyebiliriz. Görsellerde Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Emilia Clarke ve Cobie Smulders üzere kıymetli oyuncuları görebiliyoruz. 

Secret Invasion dizisinin başrollerinde Samuel L. Jackson ve Ben Mendelsohn bulunuyor. Belirli olan öteki oyuncular ise şöyle: Olivia Colman, Emilia Clarke, Cobie Smulders, Christopher McDonald, Kingsley Ben-Adir ve Carmen Ejogo. Ne yazık ki dizinin yayın tarihi de bilinmiyor.

Secret Invasion, Marvel çizgi romanlarında ziyadesiyle değerli bir kıssa. Daha önce Captain Marvel filminde de gördüğümüz Skrull ırkının form değiştirerek dünyayı istila etmesini husus alıyor. Lakin böylesine büyük bir hususun dizisi yapıldığı için bu kadar büyük bir husus işlenmeyebilir yahut sadece öykünün giriş kısmı için hazırlanıyor olabilir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin