Doom Eternal ilk bakış! Cehenneme kadar yolumuz var!

0
13
gösterim

Oyun severlerin büyük bir sabırsızlıkla bekledikleri Doom Eternal sonunda raflardaki yerini aldı. Dinamikleri ve oynanışıyla oyun severlerin dikkatini çekmeyi başaran yapımı biz de mercek altına aldık.

Doom Eternal, 2016’da raflardaki yerini alan Doom‘un devamı niteliğinde bir oyun. Dünyanın cehenneme dönüştüğü bir gelecekte geçen yapımda, silahlarımızı kuşanarak kendimizi iblislerle dolu bir maceraya bırakıyoruz.

Biz de oyunla ilgili ilk deneyimimizi okurlarımızla paylaşmak istedik. Bunun için de kısa bir video hazırladık. Dilerseniz bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Bilmeyenler için ufak bir hatırlatmada bulunalım. Doom FPS söz konusu olduğunda dünyanın önde gelen yapımlarından biri. ID Software imzası taşıyan yapım, FPS oyunlarının bugüne ulaşmasında büyük bir pay sahibi diyebiliriz.

Muhtemelen Doom Eternal da bu oyun yapısıyla gelecekteki yapımlara öncülük edecektir. Zira oyunda soluksuz bir aksiyon söz konusu. Oyuna başladığınız ilk dakikadan itibaren kendinizi bir aksiyon denizinin içerisinde buluyorsunuz. 

Üzerinize gelen iblisleri birer birer haklarken, vahşeti iliklerinize kadar hissediyorsunuz.

Önümüzdeki günlerde oyun ile ilgili inceleme videomuzu da sizlerle paylaşacağız. Bizleri takip etmeyi unutmayın. 

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin