Dünyayı değiştiren adam kripto para işine girdi işte WOZX

0
60
gösterim

Apple’ın kurucu ortaklarından biri olan ve dünyayı değiştiren bilgisayarları tasarlayan isimler arasında yer alan Steve Wozniak yeni bir kripto para biriminin startını verdi. Wozniak yeni kripto para birimine WOZX ismini koydu.

Son dönemde kripto paraların iyice trend olmaya başladığı tartışılmaz bir gerçek. Bunda muhtemelen koronavirüs süreci ile başlayan küresel krizin etkisi çok büyük.

Hali hazırda dünya genelinde kullanımda olan pek çok kripto para birimi bulunuyor. Ülkemizde ise en çok bilinen kripto para birimi hala Bitcoin.

Dünyayı değiştiren adam kripto para işine girdi işte WOZX

Gelelim Wozniak’ın startını verdiği yeni kripto para birimine. Hali hazırda WOZX yalnızca HBTC borsası üzerinden satın alınabiliyor. Eğer herşey yolunda giderse önümüzdeki hafta Bithumb Global üzerinden de WOZX satışı başlayacak.

HBTC borsasına girseniz bile doğrudan WOZX satın almanız şimdilik mümkün değil. Öncelikli olarak Tether yani USDT satın alıp ardından bunu WOZX satın almak için kullanabilirsiniz.

Ayrıca başka borsalarda USDT hesabınız varsa bunları HBTC üzerine taşıyarak WOZX satın alabilirsiniz. Hali hazırda WOZX tokeni 1.1 dolar civarlarında. Muhtemelen ilk zamanlar olan ilgi ile tokenin fiyatı biraz daha artacaktır. WOZX kısa süreliğine al-sat yapmak için avantajlı olabilir. 

Peki siz kripto paralar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu gerçektende geleceğin para birimi olabilir mi?

108 MP’lik Xiaomi kamerasını test ettik! İşte sonuçMobil

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin