Epic Games ücretsiz oyun listesi sızdırıldı! Bu sefer doğru!

0
57
gösterim

Oyun dünyası şu sıralar bedava sunulan yapımlara odaklanmış durumda. Zira son zamanların en popüler dijital oyun dağıtım adreslerinden birisi haline gelen Epic Games, her güne bir ücretsiz oyun kampanyası ile kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Hatırlanacağı üzere şirketin sunacağı ücretsiz oyunları tahmin eden bir liste geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Ancak oyunlar açıklandıkça listenin doğru olmadığını da anlamış olduk. Şimdi ise platform tarafından sunulan ücretsiz oyunları tahmin eden yeni bir sızıntı paylaşıldı.

Epic Games ücretsiz oyun listesi sızdırıldı! Bu sefer doğru!

Sızdırılan listeye göz attığımızda öncekinden farklı olarak doğru tahminler yaptığını görmüş oluyoruz. Twitter üzerinden yapılan paylaşım, 18 Aralı gününde saat 18.41’de ortaya çıkmış gibi gözüküyor. Epic Games kampanyasının 17 Aralık’ta başladığını hesaba katacak olursak paylaşılan listenin ikinci oyunu doğru tahmin ettiğini anlayabiliriz. 

17 Aralık’ta ücretsiz olarak sunulan yapım Cities: Skylines olmuştu ve bu zaten biliniyordu. Ancak 18 Aralık’ın oyunu olan Oddworld: New ‘n’ Tasty ve dün ücretsiz verilen The Long Dark oyunlarının kampanya kapsamında olacağını kimse bilmiyordu. İşte Twitter üzerinden sızdırılan bu liste, ücretsiz verilen bu iki yapımı da doğru tahmin etmiş durumda ve bu da listeye güven duymamızı sağlıyor. Bugün ve daha sonraki günlerde açıklanmasını beklediğimiz oyunlara ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

20 Aralık: Defense Grid 1

21 Aralık: Alien Isolation

22 Aralık: Metro 2033

23 Aralık: Tropico 5

24 Aralık: Inside

25 Aralık: Darkest Dungeon

26 Aralık: My Time in Portia

27 Aralık: Night in the Woods

28 Aralık: Stranded Deep

29 Aralık: Solitairica

30 Aralık: Torchlight II

31 Aralık: Jurassic World Evolution

PS5 için servet ödemeyin! Bu konsol da aynı işi görüyor!Teknoloji TV

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin