Forza Horizon 5 İçin 8 Dakikalık Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

0
70
gösterim

Bu yılın en çok merak edilen yarış oyunlarından biri olan Forza Horizon 5’in ilk 8 dakikası oyuncularla paylaşıldı.

Forza Horizon 5, Xbox’ın E3 2021 sunumu sırasında resmi olarak duyurulmuştu. Yapılan bu duruyla beraber serinin yeni oyununun Meksika’da geçeceğini açıklayan Playground Games, ayrıca Forza Horizon 5’in standart sürümünün de ilk günden Xbox Game Pass servisine dahil olacağını müjdelemişti.

Bu duyurunun ardından şimdi de Forza Horizon 5’in ilk 8 dakikası Xbox’ın Gamescom 2021 sunumu sırasında oyunculara gösterildi. Yayınlanan oynanış videosuna bakacak olursak, bizleri serinin diğer oyunlarında olduğu gibi birbirinden yine oldukça güçlü grafikler karşılıyor.

Hatırlayacağınız üzere Playground Games, yeni Forza Horizon oyununda Işın İzleme (Ray Tracing) ve photogrametri gibi gelişmiş grafik teknolojilerine yer verildiğini ve serinin yeni oyununun gerçekçi grafikleriyle ön plana çıkacağını belirtmişti. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Forza Horizon 5 için yayınlanan yeni oynanış videosu ile baş başa bırakalım.

Oyuncular tarafından merak edilen Forza Horizon 5 fiyatı da resmi olarak açıklandı. Standart, Deluxe ve Ultimate olmak üzere üç farklı paket ile satışa sunulacak olan oyunun fiyatları da şu şekilde sıralanıyor.

Forza Horizon 5 Xbox ve Windows Store Fiyatı

  • Standard Edition – 469 TL
  • Deluxe Edition – 535 TL
  • Premium Edition – 669 TL

Forza Horizon 5 Steam Fiyatı 

  • Standard Edition – 299 TL
  • Deluxe Edition – 399 TL
  • Premium Edition – 499 TL

Gerçekçi grafikleri ve mekanikleri ile ön plana çıkan Forza Horizon 5,  9 Kasım 2021 tarihinde Xbox Series X/S ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin