General Mobile’den peşin fiyatına 6 taksit kampanyası: 133 TL taksitle satacak!

  0
  218
  gösterim

  General Mobile yeni bir taksit kampanyasına daha imza attı. En yeni akıllı telefonları GM 9 Pro, GM 8, GM 9 Go ve GM 8 Go modellleri için başlatılan kampanya kapsamında cihazlardan birini satın alanlar peşin fiyatına 6 taksit kampanyasında faydalanabilecek.

   

   

  GENERAL MOBİL’DEN PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT KAMPANYASI

  Yerli telefon üreticisi  General Mobile, anlaşmalı banka ile birlikte en yeni modellerini peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satışa sunmaya başladı. Yeni telefon sahibi olmak isteyen veya telefonunu yenilemek isteyenler için oldukça makul taksit imkanlarına sahip kampanya, firmanın GM 9 Pro, GM 8, GM 9 Go ve GM 8 Go modellerini kapsıyor.

  Peşin fiyatına 6 taksit kampanyasından faydalanmak isteyen kullanıcıların öncelikle anlaşmalı banka müşterisi olmaları gerekiyor. Ayrıca kampanya generalmobile.com/tr adresinden yapılan satın almalarda geçerli olduğunu belirtelim. 

   

   

  General Mobile‘ın resmi platformu üzerinden almak istediğiniz cihazı peşin fiyatına 6 taksit kampanyasından satın almak istediğinizde ödeme kısmında Alışveriş Kredisi seçeneğini tercih etmeniz gerekiyor. Sonrasında kullanıcı anlaşmanın bankanın ara yüzüne yönlendiriliyor ve kişisel bilgilerini doldurması gerekiyor kredinin onaylanmasını beklemesi gerekiyor. Anlaşmalı bankanın arayüzünden alışverişi tamamlamak için kullanıcı yeniden General Mobile’ın resmi sitesine geri yönlendiriliyor. Şunu da belirtelim ki alacağınız cihazın peşin fiyatı ile Alışveriş Kredisi arasındaki fark satın alma sırasında kullanıcıya indirim olarak yansıtılıyor.

  General Mobile’ın Peşin fiyatına 6 taksit kampanyası için tıklayın

  GENERAL MOBİL TELEFON TAKSİTLERİ NE KADAR?

  Yerli telefon üreticisi General Mobile’ın başlattığı peşin fiyatına 6 taksit kampanyası en yeni model cihazları kapsıyor. Rakiplerine nazaran uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulan cihazlar ise kampanya dahilinde makul taksitlere bölüne biliyor. İşte General Mobile’ın en yeni cihazları ve kampanya dahilinde taksitli fiyatları;

  – General Mobile GM 9 Pro kampanya dahilinde ayda 299,83 TL’ye satışa sunuluyor.
  – General Mobile GM 8 kampanya dahilinde ayda 166,5  TL’ye satışa sunuluyor.
  – General Mobile GM 9 Go kampanya dahilinde ayda 149,84 TL’ye satışa sunuluyor.
  – General Mobile GM 8 Go kampanya dahilinde ayda 133,17 TL’ye satışa sunuluyor.

   

  KAYNAK : Haber7

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin