God of War PC Sürümü Çıktı, 4K 60 FPS Oynadık!

0
52
gösterim

PlayStation oyun konsolunun efansanevi oyunu God of War, bugün nihayet PC kullanıcıları için erişime açıldı. Biz de oyunu hem GTX 1060 hem de RTX 3080 Ti ile 1080p ve 4K çözünürlükte test ettik. 4K Ultra+ ayarda test ettiğimiz oyunda ASUS’un ROG STRIX RTX 3080 Ti ekran kartı ile rahatlıkla 60 FPS’nin üstüne çıkmayı başardık.

Yüksek Kalite Grafikler

PC’de geliştirilmiş, ilgi çekici görseller. En yüksek performans için limitsiz kare hızı  destekleyen cihazlarda gerçek 4K çözünürlüğün keyfini çıkarın. Yüksek çözünürlüklü gölgeler, geliştirilmiş yansımalar, GTAO ve SSDO eklentileri ve çok daha fazlası için grafik seçeneklerinden ayarlarınızı yapabilirsiniz.


God of War PC sürümü, oyunun şimdiye kadarki yüksek görsel kalitesini sunuyor.

NVIDIA DLSS ve Reflex Desteği

Nvidia RTX GPU’larda kare oranını artırırken keskin ve güzel görüntülere ulaşmak için Deep Learning Super Sampling (DLSS)’in yapay zeka gücünden yararlanın. GeForce GPU’larda oyunun içinde tepkilerinizi daha hızlı yansıtan ve daha sert kombolar yapmanızı sağlayan NVIDIA Reflex low latency teknolojisini kullanın.

Kontrolleri Özelleştirme

DUALSHOCK 4 ve DUALSENSE kablosuz kontrol cihazları, diğer gamepadler, tamamen özelleştirilebilir klavye ve mouse ayarlarıyla oyun tarzınıza uyacak şekilde kontrolleri ayarlayabilirsiniz.

Ultra-wide Desteği

Oyuna hiç olmadığı kadar dahil olun! Panaromik geniş ekranda, İskandinav Diyarındaki nefes kesici manzaraların keyfini çıkarın. God of War 21:9 geniş ekran desteğiyle, kusursuz teatral vizyonu genişleten bir sinema kalitesi vizyonu sunuyor.


Oyunu isterseniz 8K bile oynayabilirsiniz. Ayrıca DLSS desteği de mevcut.

Olimpos Tanrıları’na karşı intikamını geride bırakan Kratos, artık İskandinav Tanrıları ve canavarların diyarında bir adam olarak yaşıyor. Bu acımasız dünyada ayakta kalmak için savaşmak ve oğluna da savaşmayı öğretmek zorunda…

İkinci şansa sıkı sıkıya sarıl

Kratos bir kez daha baba oldu. Onun saygısını kazanmak isteyen Atreus’un akıl hocası ve koruyucusu olarak bu tehlikeli dünyada kendisini takip eden öfkeyle başa çıkmanın yollarını arıyor.

Canavarlarlarla dolu korkunç, ilkel ve karanlık dünyaya yolculuk

Olimpos’nun süslü mermerlerini gerisinde bırakan Kratos ile birlikte Viking öncesi İskandinav Diyarının cesur ormanlarını, dağlarını ve mağaralarını içeren yaratıkları, canavarları ve kendi Tanrılarının panteonunu keşfet.

Fiziksel savaşta içgüdülerini kullan

Kratos’un İskandinav Diyarındaki büyük, cesur ve yorucu dövüşlerine, God of War’daki yeni omuz üstü kamerasıyla oyuncu da ilk kez bu kadar dahil oluyor. Yeni ana silah ve yeni yetenekler, God of War serisinin tamamlayıcı ruhunu koruduğu gibi bu oyun türünde yeni bir vizyon açıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin