Google Chrome alışveriş yapanlara yardımcı olacak! Fiyatları Takip Et Nasıl Yapılır?

0
43
gösterim

Google Chrome, müşterilerini çekmek için heyecan verici teklifler ve avantajlar duyurmaya devam ediyor. Google birçok çevrimiçi mağazanın, müşterilerin en iyi teklifi almasına yardımcı olacak yeni bir özellik sunuyor.

En popüler tarayıcılardan biri olan Google, artık ürünler ve ürünlerdeki fiyat düşüşlerini izleyecek. Bu, siteleri ayrı ayrı ziyaret etmek ve belirli ürünlerin fiyatının değiştirilip değiştirilmediğini görmek için sayfayı yenilemek için sitelere tekrar tekrar girmenize gerek kalmayacak. Yeni bir bilgi gönderisinde Google, tatil alışverişini en iyi fırsatlarla bitirmek için bazı ipuçları ve püf noktalarını da detaylandıracak.

Chrome’da Fiyat Düşüşlerini Takip Edin!

Şu an itibariyle, bu özellik yalnızca Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda. Yeni ‘Fiyatları Takip Et’ özelliği, sekme ızgarasında ürünün yeni fiyatının yanı sıra ürünün orijinal fiyatını gösterecek ve yeni bir görsellik uygulayarak alışveriş yapanlara yardımcı olacak.

Bu şekilde, müşteriler bir öğenin indirimli fiyatını görebilecek ve Chrome uygulamasındaki fiyat değişikliğini takip edebilecekler.

Birden fazla ayrı sekmedeki birden fazla ürün için, her sekme ve ürün ayrı bir görsel olacak şekilde ve kullanıcıların birçok ürünün fiyatlarını aynı anda hızlı bir şekilde izlemelerini sağlayacak.

Google’da fiyat düşüşü nasıl takip edilir?

Alışveriş yapanların Android’de Chrome’u açmaları ve sağ üst köşedeki üç noktalı menüye gitmeleri gerekecektir.

Daha sonra, yeni bir ‘Fiyatları Takip Et’ seçeneğini görecekler.

Bu sekmeye tıklanınca, kullanıcılar satın almak istedikleri ürünlerdeki fiyat düşüşünü görecekler.

Bu özelliğin yalnızca Google Chrome güncellenmiş sürümünde mevcut olduğu bilinmelidir.

Ayrıca, Google Chrome, kullanıcıların Google Lens’i kullanarak çevrimdışı mağazalardan görüntü almalarını ve çevrimiçi platformlarda aramalarını sağlayacak ‘Anlık Görüntüyle Arama’ özelliğini de ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin