Google Fitbit Charge 5 Fitness Ön Siparişe Çıktı

0
66
gösterim

Google, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Fitbit Charge 4 cihazının devamı olarak Fitbit Charge 5’i resmen duyurdu ve lansman gününde satın almak isteyenler için ön sipariş imkanını başlattı. Fitbit Charge’ın son versiyonu, iki kat daha parlak AMOLED her zaman açık renkli ekran ve kullanıcıların stres seviyelerini izlemek için bir EDA sensörü de dahil olmak üzere çeşitli donanım yükseltmeleri ile birlikte geliyor.

Fitbit Charge 5, ter bezleri aracılığı ile vücudun stres seviyelerini izlemek için tasarlanmış bir EDA sensörüyle gelen ilk Fitbit takip cihazı olma özelliğini taşıyor. Firma, teknolojiyi Fitbit Sense akıllı saatine dahil etmişti. Ancak Charge 5, 249,95$’a mal olan Sense akıllı saatine kıyasla 179,95$’lık daha uygun bir fiyatla kullanıcılara sunuluyor.

Kullanıcılar, Charge 5 ile Fitbit uygulamasında da bir Stres Yönetim Puanına sahip olabilecek. Kullanıcı, seviyesinin yüksek olduğunu fark ettiği taktirde, Premium abonelik ile 300 meditasyon ve farkındalık seansına erişebiliyor. Google ayrıca, Premium kullanıcıların tüm Calm meditasyon içeriğine erişebileceğini söyleyerek, Calm ile bir ortaklık duyurma fırsatını da yakalamış gözüküyor.

Fitbit Charge 5, stres izlemeye ek olarak, atriyal fibrilasyonu, kalp atış hızını, solunum hızını, cilt sıcaklığı değişimini, Sp02’yi ve uykuyu da takip edebiliyor. Premium abonelik, bu öğeleri izlemeye ve uzun vadeli eğilimleri ve kişisel aralıkları belirlemeye olanak tanıyacak. Ayrıca, uyku kalitesinin nasıl iyileştirilebileceği konusunda tavsiyeler de Premium üyelik kapsamında bulunuyor.

Son olarak Fitbit Charge 5’in, Fitbit web sitesinden 179.95$ karşılığında ön sipariş edilebileceğini belirtelim. Cihazın sevkiyatlarının ise Eylül ayı sonunda başlayacağını ekleyelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin