Hem kablosuz hoparlör hem plak çalar Duo ile tanışın

0
405
gösterim

Son dönemde plak çalar cihazlarına olan ilgi gözlerden kaçmıyor. Kendine has bir kitle oluşturan plak çalar trendi farklı fikirlere de ev sahipliği yapıyor. Bu alanda tanınan Hym Originals yeni bir proje ile karşımızda. 

Duo plak çalar özellikleri ve fiyatı

Duo adı verilen plak çalar aslında hem plak çalıyor hem de Bluetooth hoparlör olarak kullanılabiliyor. Hym Originals iki farklı sektörü bir araya getirerek daha fazla kitleye hitap etme amacını taşıyor.  Duo plak çalar oldukça kompakt bir yapıda ve geleneksel tasarımlardan da uzak. 3.2 inç çapında bir plakası olan cihazın çalma iğnesi de Audio Technica MM kartuş barındırıyor. Böylece kalite ve dayanıklılık artıyor.  

İki sektöre hitap ettiği için cihaz iki parçadan oluşuyor. İkisi bir arada iken plak çalar olarak kullanıyorsunuz. Eğer hoparlör kısmını kullanacaksanız plak çaları kapatarak bunu yapmanız mümkün. Hoparlör kısmını ister ayırarak isterseniz ana sisteme bağlı olarak kullanabilirsiniz. Kablosuz hoparlör kısmı Bluetooth destekli tüm müzik kaynakları ile uyumlu. Yalnız plak çalar ile sadece bağlantı noktasından haberleşiyor.  Hoparlör iki tam mesafe 10W sürücü ve pasif radyatörler ile kaliteli bir ses çıkışı sağlıyor. Eğer ikinci bir Bluetooth hoparlörünüz varsa hangi marka olursa olsun stereo bir ortam da oluşturabiliyor.  Toplam 800 gram ağırlığındaki set tek şarj ile 10 saat kullanım ömrü sunuyor. Bu zaman sadece hoparlör için mi yoksa plak çalar için mi tam açıklanmamış. Kablosuz hoparlör ayrıca dijital asistanlarla da uyumlu. En az 219$ bağış isteyen Duo limiti geçerse Aralık ayında piyasaya çıkacak.

(donanımhaber)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin