Hem şık, hem iddialı! Samsung Galaxy A71 incelemesi

0
91
gösterim

Son dönemde fiyatlarını daha ulaşılabilir seviyelere çeken Samsung, ülkemizdeki müşteri kitlesini de tekrardan arttırmaya başladı. Özellikle orta segmentteki A ve M serilerinin Türkiye’de hayli popüler olduğunu söylemek pek de yanlış olmayacaktır.

Hem şık, hem iddialı! Samsung Galaxy A71 incelemesi

Bugün ki inceleme konuğumuz ise A serisinin çatı modellerinden biri olan Galaxy A71. Gerek tasarımı, gerekse de teknik donanımıyla beklentileri karşılayan bir model olan A71, ülkemizde 3700 TL civarında fiyatlardan satılmakta. Dilerseniz bu model için hazırladığımız inceleme videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Eğer yeni bir akıllı telefon almak için 4000TL civarlarında bir bütçeniz varsa, Galaxy A71 modelini de seçenekler arasına eklemenizi tavsiye ederiz. Hali hazırda A71 ile yaptığımız testlerde olumsuz bir tarafını görmedik. Özellikle de oyun tarafında hayli başarılı bir performansla karşılaştık. Zaten önümüzdeki günlerde Galaxy A71 ile yaptığımız oyun deneyimi videosunu da takipçilerimizle paylaşacağız. Ayrıca bu telefonla çekilmiş olan fotoğrafları da sitemizdeki galeriler kısmında bulmanız mümkün.

Eğer A71’in tasarımı hoşunuza gittiyse 3000 TL civarlarına satılan A51’e de göz atabilirsiniz. Zira iki telefon arasında öyle uçuk farklar bulunmuyor. Hatta pek çok özelliğin benzer ve aynı olduğu da söylenebilir. Tercih sizlerin.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin