Her hafta bir tema serisi: İki farklı kilit ekranı stiliyle gelen Frosting MIUI Teması!

0
46
gösterim

Her hafta sunduğumuz temalarımızın bir yenisine daha geldik. Bu hafta paylaşacağımız tema sizlere kışı hatırlatacak. Sunduğumuz bu yeni tema ile telefonlarınıza renk gelecek.

MIUI, cihazınızı kendi tarzınıza göre kişiselleştirme imkânı sunan ve farklı temalarıyla haftanıza renk katabileceğiniz bir arayüz. Bu konuda oldukça iyi bir arayüz olan MIUI arayüzünü kişileştirmek için sizlere her hafta birbirinden farklı güzel temalar ile merhaba demeye çalışıyoruz.

Bu haftaki tema ile birlikte, Xiaomi, Redmi ve POCO cihazınızın her zamankinden daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bu tema, iki farklı kilit ekranı stiliyle birlikte ve hareketli simgeleriyle geliyor. Bu temayı uyguladıktan sonra cihazınızdaki kilit ekranı görünümü tamamen değişecek. Kontrol merkezi ve eski durum çubuğu tema ile yenileniyor. Telefon, ayarlar, mesajlar ve hatta dosya yöneticisi gibi diğer sistem uygulamaları da tema ile uyumlu olarak geliyor.

Tema için vurgulanan özellikler:

➥ Değişen UI Arayüzü
➥ Yeni kontrol merkezi
➥ Simge paketi
➥ Bildirim çubuğu uyumlu
➥ 2 farklı kilit ekranı stil desteği

Cihazınızda yeni temalar denemeyi seviyorsanız ve normal kullanıcı arayüzüne farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, resmi Mi tema mağazası bağlantısıyla MIUI 12 ve 12.5 çalıştıran tüm Xiaomi, Redmi ve POCO cihazlarınıza bu temayı indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin