Honor Magic V kamera ve batarya tarafında çok iddialı

0
42
gösterim

Honor Magic V, 10 Ocak’ta Çin’de piyasaya çıkıyor. Honor’un ilk katlanabilir telefonu Snapdragon 8 Gen 1 mobil platforma sahip olacak. Geçen hafta, güvenilir bir kaynak olan Digital Chat Station, Magic V’in özellikleri hakkında önemli bilgileri paylaştı. Şimdi ise cihazın pil ve kamera yapılandırmaları hakkında biraz daha bilgi edindik.

Honor Magic V kamera ve batarya tarafında çok iddialı

Son tanıtımlar, Honor Magic V‘in kapak ekranının ve katlanabilir iç ekranının delikli bir tasarıma sahip olacağını ortaya koydu. Cihazın arka tarafında üçlü kamera ünitesi bulunacak. Kaynak, Honor Magic V’in ön kamerasının ve iç kamerasının yaklaşık 42 megapiksel olduğunu ve bunun kulağa biraz garip geldiğini de belirtti. Telefonun arka kamera kurulumunda 50 megapiksel + 50 megapiksel + 50 megapiksel üçlü kamera ünitesi bulunacak. Geçmiş raporlar, Sony IMX766’nın Magic V’in birincil sensörü olacağını ortaya koymuştu.

Magic V, 4.750 mAh pil ile desteklenecek. Cihazın 3C sertifikası, 66W hızlı şarj desteği taşıması bekleniyor.

Diğer raporlar, cihazın en son Magic UI 6.0’da çalışacağını iddia ediyor. 6,5 inç 90 Hz kapak ekranı ve 8 inç iç 120 Hz katlanabilir ekran barındırabilir. Cihazın varyantlarından biri turuncu renkli deri bir arkaya sahip olacak. 12 GB RAM + 256 GB depolama ve 12 GB RAM + 512 GB depolama seçenekleriyle gelebilir. Bu modellerin muhtemelen sırasıyla 13.999 Yuan (~2.195$) ve 14.999 Yuan (~2.352$) olarak fiyatlandırılması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin