Huawei Mate 30 Pro metroda görüldü! İşte sızdırılan o görüntüler

  0
  148
  gösterim

  Huawei Mate 30 Pro test sırasında görüntülendi. Çinli teknoloji devi Huawei tanıtıma hazırladığı Mate 30 Pro’nun son hazırlıklarını tamamlıyor. Mate 30, Mate 30 Pro ve Mate 30 Lite olmak üzere 3 faklı versiyon ile tanıtılacak olan cihaza dair daha öncesinde birçok bilgi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise canlı canlı görüntülendi.

   

   

  HUAWEİ MATE 30 PRO CANLI CANLI TEST SIRASINDA GÖRÜNTÜLENDİ!

  İnternete sızdırılan görüntülerde ikisi kılıf içinde 4 Huawei telefon görünüyor. Tasarımı saklamak adına kılıf içerisine koyulan cihazların ise Huawei mate 30 Pro olduğu düşünülüyor. Çünkü bugüne kadar sızdırılan bilgilere bakıldığında kılıf içerisinde yer alan cihazların ekran tasarımları ve boyutları Huawei’in tanıtımı için hazırlandığı Mate 30 Pro ile birebir uyuşuyor.

   

   

  Buna ek olarak yayınlanan görüntülere bakıldığında tüm telefonlar arama konumunda bilgisayara bağlı olarak görünüyor. Bu durama göre cihazların hücresel bağlantı testlerinin yapıldığı düşünülüyor.

  HUAWEİ ÇENTİKTEN VAZGEÇMEMİŞ!

  Huawei’in Eylül veya Ekim ayında tanıtması beklenen Huawei Mate ailesinin ekranı yine geniş bir çentiğe sahip olacağa benziyor. Metroda çekilen görüntülere bakıldığında ince çerçeveli kavisli ekrana sahip cihazlar görünüyor. Lakin Huawei Mate 20 Pro’da gördüğümüz geniş çentikli kılıflarla gizlenen yeni cihazlarda da bulunuyor.

  HUAWEİ MATE 30 PRO’NUN ŞİMDİYE KADAR ORTAYA ÇIKAN TEKNİK ÖZELLİKLERİ!

  Çinli teknoloji devi Huawein tanıtımına hazırlandığı yeni gözde cihazı Mate 30 Pro’nun henüz donanım özellikleri netlik kazanmasa da bazı özellikleri sızdırıldı. İşte Huawei Mate 30 Pro’nun bu güne kadar sızdırılmış özellikleri;

  – 6.71 inç büyüklüğünde AMOLED ekran
  – Kirin 985 işlemci (7nm)
  – 5G desteği
  – 4 ana kamera (normal, ultra geniş, telefoto ve 3D ToF)
  – 4200 mAh batarya
  – 55W kablolu, 10W kablosuz hızlı şarj
  – Ters şarj özelliği

  KAYNAK : Haber7

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin