Instagram hesabı nasıl açılır! Instagram giriş!

  0
  205
  gösterim

  Popüler sosyal medya devi Instagram’ın kullanıcısı sayı her geçen gün katlanarak büyümeye devam ediyor. Peki “Instagram hesabı nasıl açılır?” ve “Instagma’a giriş nasıl yapılır” sorularını haberimizde adım adım yanıtladık

   

   

  INSTAGRAM HESABI NASIL AÇILIR?

  Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan Instagram’da hesap açabilmeniz için Instagram web sayfanı ziyaret etmeniz gerekiyor. Instagram web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Açılan arayüzde “Cep Telefonu Numarası veya E-posta”, “Adı Soyadı”, “Kullanıcı adı” ve “Şifre” yazan bölümleri doldurarak kaydol ikonuna tıklamanız gerekiyor. Bu seçeneğin haricin Facebook’un çatısı altında yer alan Instagram’a “Facebook ile Giriş Yap” ikonunu kullanarak da Facebook hesabınız ile bağlantılı bir şekilde Instagram hesabınızı da oluşturabilirsiniz.

   

   

   

   

  INSTAGRAM’A GİRİŞ NASIL YAPILIR?

  Yukarıdaki ilk adım olan Instagram hesap açma adımlarını tamamlayıp hesap oluşturma işleminin ardından Instagram web sayfasında yer alan “Giriş yap” ikonuna tıklayınız. Ayrıca Instagram giriş ekranına buradan ulaşabilirsiniz. Hesap açma esnasında kullandığınız telefon veya e-posta adresiniz ilk kutucuğa, şifreyi ise ikinci kutucuğa yazın ve “Giriş yap” ikonuna tıklayın profilinize ulaşmış olacaksınız.

  Bu adımları takip etmenize rağmen Instagram hesabınızı oluşturamadı veya bir hata ile karşılaştı iseniz Instagram Yardım Merkezi’inden yardım talep edebilirsiniz.

  KAYNAK : Haber7

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin