iPhone 12 kutu içeriğinde neler olacak?

0
306
gösterim

Apple’ın her yıl Eylül ayında yaptığı tanıtım etkinliklerinden önce tanıtılacak cihazları için yüzlerce farklı sızıntı haberi ortaya çıkması artık bir gelenek halini aldı. Yeni bir iPhone modelinin tasarımı, teknik özellikleri hatta kutu içerikleri bile aylar öncesinden bilinir hale geliyor. Bu sızıntılara bir yenisi de geçtiğimiz günler de eklendi. 

iPHONE 12 KUTU İÇERİĞİ ZAYIFLADI

Apple’a yakınlığı ile bilinen analist Ming Chi Kuo yeni bir iddia da bulundu. iPhone 12’lerin kutu içeriğinin daha önceki modellerden zayıf olacağını belirtti. Çinli akıllı telefon üreticilerinin kulaklığı kutu içeriğinden çıkarmasına özenen Apple yeni iPHone 12’de kablolu kulaklığı kutu içeriğinden çıkaracak. Bu hamlenin daha çok AirPods satmak için olduğu tahmin ediliyor. 

Firma şimdiye kadar ki iPhone modelleriyle birlikte standart olarak 5W’lık bir şarj aleti de kutuya ekliyordu. Ancak söylentilere göre yeni iPhone modelinde yalnızca bir adet Lightning kablosu ve iPhone 12 yer alacağı belirtiliyor. Bunun da geçtiğimiz hafta ortaya çıkan 20W’lık hızlı şarj aletlerinin satışı için olabileceği paylaşıldı.

Bu gelişmelere göre iPhone 12 kutusunda hiçbir aksesuar olmayacağı yalnızca bir adet telefon olacağı düşünülebilir.

KAYNAK : Haber7

KAYNAK : Haber7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin