iPhone 14 için ilginç özellik: “üfleyeceksiniz”

0
68
gösterim

İPhone 13 önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek, kullanıcılar markanın son serisi olan İPhone 13’ü merakla bekliyor. 13 ile ilgili henüz tam detaylar bile belli değilken İPhone 14 için bazı bilgiler piyasaya sızdırıldı. Telefona gelecek “üfleme” özelliği kullanıcıları heyecanlandırdı.

iPhone 14 için ilginç özellik: “üfleyeceksiniz”

Aslında İPhone üfleme özelliğini Apple Watch için aldığı bir patentle ortaya koymuştu. Bu ilginç özellik Apple tarafından geliştirilecek ve tüm Apple ürünlerine entegre edilecek gibi duruyor. Zira İPhone 14 için eğer gerçekten söylentiler doğruysa bu durumu doğrular nitelikte. Tabi konuyla ilgili söylentiler çıkmaya başladı. Üfleme özelliğinin hiçbir İPhone ürününde olmayacağı iddia ediliyor fakat bir kısım da tam tersini söylüyor. Sonuç ne olur bilinmez ama Apple için bu tarz yeniliklerin çok şaşırtıcı olmayacağı kesin.

Şirketin, İPhone 13’ün piyasaya sürülmesi için tüm hazırlıkları yaparken İPhone 14 için bu tarz bilgilerin sızdırılmasından rahatsız olduğu düşünülüyor fakat henüz piyasaya sürülmesine 1 sene olan bir telefonun daha şimdiden merak konusu olması tabi Apple için çok da üzücü olmasa gerek. Bakalım söylentiler ne kadar doğru çıkacak ve yeni üretilecek cihazlar kullanıcılar için ne gibi kolaylıklar sağlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin