İsimtescil.net kurumsal web sitesini yeniledi

0
262
gösterim

Günümüzde 500’den fazla farklı domain uzantısının satışını sağlayan, 570 binden fazla domain barındıran ve  desteğini veren İsimtescil.net, Internet Corporation of Assigned Names and Number – İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu’na (ICANN) bağlı olarak faaliyetlerine devam ediyor. 

Kurumsal vizyonunda kendisini ‘Geleceğin dijitali’ olarak tanımlayan şirket, dünyadaki tüm dijital trendlere uyum sağlayarak iş yapış modellerini sürekli güncelliyor. Son olarak kurumsal web sitesini ileri tasarım ve yazılım standartlarına uyarlayan İsimtescil.net,  yeni yüzünün lansmanına özel büyük bir domain kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında kullanıcılar 30 Haziran’a kadar .COM ve .NET domain uzantılarını sadece 2,99 $’a satın alabilecek.

 

HIZLI PRATİK VE ESTETİK TASARIM

İsimtescil.net, mobil kullanımı da kapsayacak şekilde düzenlenen yeni web sitesi ile aranılan bilgiye daha kolay ve daha hızlı erişim imkanı sunuyor.  Kullanıcı dostu yeni arayüzü, sade ve özgün menü geçişleri, pratik üyelik paneli sayesinde daha konforlu bir hale gelen www.isimtescil.net; tek tıkla sunucu yönetimi, hızlı domain ve marka sorgulama gibi fonksiyonlarla da verimini arttırıyor. İsimtescil.net’in yenilenen web sitesi, tüm bu özelliklerinin yanı sıra destek merkezinden 30 dakikada yanıt garantisiyle ziyaretçisinin yanında olduğunu gösteriyor.

TÜRKİYE’NİN EN UCUZ DOMAİN UZANTILARI

İsimtescil.net’in, bir üst skalaya taşıdığı www.isimtescil.net lansmanına özel olarak geliştirdiği domain kampanyası ise dijital dünyayı benimseyen kullanıcılar için bir fırsat niteliği taşıyor. ‘.COM’ domain uzantılarını 9,99 $’dan, ‘.NET’ uzantılarını 10,99 $’dan 2,99 $’a indiren İsimtescil.net, 30 Haziran 2020 tarihine kadar indirimli fiyatları sabit tutuyor.

KAYNAK : Haber7

KAYNAK : Haber7

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin