Karşınızda Xiaomi Mi Band 5! Bu fiyata böyle bileklik pes!

0
93
gösterim

Son dönemde giyilebilir teknoloji sektöründe de atağa kalkan Xiaomi, Mi Band serisi ile muazzam bir başarı yakaladı. Yurt dışında 30 doların altına, ülkemizde ise 250TL’nin altına satılan Xiaomi akıllı bileklikler 7’den 70’e geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı.

Karşınızda Xiaomi Mi Band 5! Bu fiyata böyle bileklik pes!

Son olarak Mi Band 4 ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkan Xiaomi, önümüzdeki günlerde yeni akıllı bileklik modeli Mi Band 5’i tanıtacak.

Şimdiye kadar Xiaomi Mi Band 5 ile ilgili pek çok detay sızdırılmıştı. Fakat gelen son görüntü Mi Band 5’in resmi basın görseli. Bu görselde bilekliğin tasarımı haricinde kayış renk seçenekleri de görünüyor. Dilerseniz bahse konu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

Sızdırılan basın görselinde de  net bir şekilde görüldüğü üzere Mi Band 5 ilk etapta sarı, siyah, kırmızı ve yeşil renk seçenekeleri ile gelecek. Elbette ileride bu renk yelpazesi biraz daha genişleyecektir.

Öte yandan sızdırılan görselde Xiaomi Mi Band 5 arayüzü de az çok ortaya çıkmış durumda. Bayanlara özel regl takip çizelgesi ve antrenman göstergeleri dikkat çekiyor.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. 11 Haziran’da tanıtılacak olan 1.2 inç AMOLED ekranlı Xiaomi Mi Band 5 fiyatı 30 dolar olarak belirlenmiş durumda.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin