Konser korona falan dinlemiyor! Sıla’dan koronavirüs konseri

0
16
gösterim

Çin’de patlak veren ve tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgını, en çok sosyal hayatı etkiledi. Hatta ortada sosyal hayat falan bırakmadı diyebiliriz.

Kısa süre önce ülkemizde de vakaların görülmeye başlamasıyla tedbirler peşi sıra alındı. Son olarak 65 yaş üstü insanlara sokağa çıkma yasağı getirilmişti. Bunu takiben piknik yapmak yasaklanmış ve restoranların sadece paket servis hizmeti vereceği açıklanmıştı.

Konser korona falan dinlemiyor! Sıla’dan koronavirüs konseri

Bunca tedbire ve uyarıya rağmen bugün de İstanbul’da asker uğurlamaları, düğün kutlamaları hız kesmedi. Görünen o ki hala durumun vehametini anlamayan pek çok insan var.

Aslında durum fazlasıyla kritik. Fakat bu kötü durum bile Sıla’yı konser vermekten alıkoyamadı. Oppo’nun Türkiye’deki reklam yüzü olan Sıla’nın bu akşam evinden konser vereceği açıklandı. Oppo’dan yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs salgınına karşı geliştirilen önlemler kapsamında birçok sanatçı online konserler düzenlemeye başladı. Evde canlı müzik sergileyen isimler arasına Sıla da katıldı. Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden Sıla’nın OPPO Türkiye’nin resmi Instagram hesabından 22 Mart Pazar günü saat 20:30’da gerçekleşecek online konserde evde kalan seyirciye seslenecek.

OPPO Türkiye’nin resmi Instagram üzerinden yayınlanan online konserde markanın da yüzü olan Sıla en sevilen şarkılarını seslendirecek. Takipçilerinden de istek şarkı isteyen Sıla’yı binlerce kişinin izlemesi bekleniliyor.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin