Koronavirüs yaydığı için baz istasyonlarını ateşe verdiler!

0
113
gösterim

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Çin’de ortaya çıkan koronavirüs salgını yalnızda 4 ay içerisinde tüm dünyaya yayıldı. Hali hazırda dünya genelinde binlerce kişi koronavirüs salgını yüzünden hayatını kaybetmiş durumda.

Son günlerde salgının merkezi Avrupa’dan Amerika’ya doğru kaymış olsa da hala İtalya, İspanya, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerde yüksek sayıda can kayıpları yaşanıyor.

Koronavirüs yaydığı için baz istasyonlarını ateşe verdiler!

Salgını ilk başlarda önemsemeyen ve gerekli tedbirleri almayan İngiltere’de de can kayıpları artmaya devam ediyor.

Ülkede geçtiğimiz gün ortaya atılan bir iddia ise halkın sokaklara dökülmesine neden oldu. Çin’in 5G alt yapısında önemli bir payı bulunan İngiltere’de baz istasyonlarının koronavirüs yaydığı ile ilgili bir söylenti ortaya atıldı.

Bu söylentinin ortaya çıkmasının ardından halk sokaklara döküldü ve buldukları baz istasyonlarını parçalayıp yakmaya başladılar.

Bazı bölgelerden gelen görüntüler gerçekten de İngilizlerin psikolojisinin ne derece bozulduğunu gözler önüne serer nitelikteydi.

Pek çoklarına göre dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olan İngiltere’de bu tarz görüntülerin ortaya çıkması gerçekten enteresan. Muhtemelen bu haber Ortadoğu ya da Afrika’dan gelseydi olağan karşılanabilirdi. Lakin söz konusu Batı Dünyası’nın lider isimlerinden biri olunca insan ister istemez şaşırıyor.

Görünen o ki koronavirüs salgını sonrasında Avrupa eski Avrupa olamayacak.

KAYNAK : Teknolojioku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin