Lamborghini, NFT bölümüne adım attı

0
58
gösterim

NFT kesimine birçok farklı alandan girişler yapılmaya başladı. Bu kere İtalyan lüks araba markası Lamborghini, özel fizikî anahtarlara sahip olunarak erişilebilen, 5 adetlik NFT koleksiyonunu duyurdu.

İtalyan lüks araba markası Lamborghini resmi web sayfası üzerinden NFT koleksiyonunu duyurdu. Ayrıyeten koleksiyonun özel bir öyküye sahip olduğu da belirtildi. Kelam konusu koleksiyon, şimdi kimliği açıklanmayan bir sanatçı tarafından hazırlandı. Sanatkarın kim olduğu ilerleyen günlerde netlik kazanabilir.

NFT koleksiyonu, 5 özel uzay temalı dijital sanat yapıtından oluşuyor. Koleksiyona, birebir sanatçı tarafından oluşturulan beş özel Space Key’den birine sahip olunarak erişilebiliyor. Koleksiyonun yayınlanma tarihi hakkındaki bilgilerin yakında açıklanması bekleniyor.

Son olarak bu koleksiyonun NFT entegrasyonunu için NFT PRO ile iş birliği yapıldığını söyleyelim. Otomotiv şirketleri de NFT’deki fırsatları araştırıyor. Kısa müddet evvel de Alman devi Mercedes, en ikonik modellerinden biri olan G-Class’ı NFT haline getirdiğini açıklamıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin