Lenovo ThinkPad C13 Yoga Chromebook deneyimini ofislere taşıyor

0
38
gösterim

Lenovo ThinkPad C13 Yoga adını taşıyan yeni Chromebook modeliyle kurumsal kullanıcılara Chrome OS işletim sistemli seçenek sunan üreticiler arasında yerini aldı. Bu grubun ilk örneklerini HP ve Dell gibi üreticiler vermişti.
ThinkPad C13 Yoga, Chrome OS’in güvenlik ve organizasyon özellikleriyle Google Workspace uygulamalarını Microsoft’un Office 365 ekosistemine katılmayan kurumsal IT departmanlarına taşımayı hedefliyor.
C13 Yoga’nın dış görünüş bakımından en iyi kurumsal Chromebook seçeneği olduğu söylenebilir. “Boşluk mavisi” olarak adlandırılan renk seçeneği alüminyum kasayı ve çok amaçlı tasarımı oldukça iyi şekilde yansıtıyor.
Dizüstü bilgisayarda AMD Ryzen 7 3700C işlemci bulunuyor. Dar çerçeveleri olan 13.3 inç büyüklüğündeki ekran 1080p çözünürlük sunuyor. Çok sayıda giriş barındıran C13 Yoga, Wi-Fi 6 desteğine de sahip. 1,5 kilogram ağırlığındaki dizüstü bilgisayarın kasası 15.5 milimetre kalınlığında.

C13 Yoga’da uzaktan çalışmaya yardımcı olacak çeşitli özellikler de mevcut. Bunlar arasında HD çözünürlüklü web kamerası göze çarpan ilk seçenek oluyor. Çift stereo hoparlör ve çift mikrofon barındıran dizüstü bilgisayar için opsiyonel olarak özel bir kalem de sunuluyor. C13 Yoga, Google ve Lenovo’nun yeni Meet Series One oda kitlerini de destekleyerek gelişmiş ses, video ve yapay zekâ tabanlı gürültü engelleme özelliği sunuyor.
Lenovo ThinkPad C13 Yoga, yakında 579 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin