LG Tone Free serisini aktif gürültü önleme özelliğiyle güçlendiriyor

0
36
gösterim

LG Tone Free kablosuz kulaklık serisini gelişmiş özelliklere sahip yeni bir modelle büyütüyor. LG Tone Free FN7, kardeşi olan FN6’nın sezgisel kullanıcı deneyimi, kulak içine rahatlıkla oturması, gürültü yalıtım performansı, Meridyen teknolojisine sahip birinci sınıf ses, hijyenik UVnano şarj kutusu gibi tüm avantajlarını sunmasının yanı sıra; daha da fazla dinleme keyfi ve gelişmiş kişisel ses deneyimi sağlamak için Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğini de beraberinde getiriyor.
Tone Free FN7’nin temelinde FN6’nın güçlü pasif gürültü yalıtımı bulunuyor. N7?nin her bir kulaklığında, tüm yönlerden gelen ses dalgalarını izleyen üç mikrofon kullandı, böylelikle kulaklık harici sesleri etkisiz hale getirecek şekilde tasarlanmış oldu. Patentli kıvrımlı Vortex Ribs tasarımına sahip ayarlanabilir kulak jelleri, dış gürültü sızıntısını en aza indirmek için daha sıkı bir kulak içi sızdırmazlık sağlıyor.
ANC etkinleştirildiğinde çevresel gürültüler artık neredeyse tamamen etkisiz hale getiriliyor; her nota ve ses daha da netleştiriyor. Bu da, ses düzeyini maksimum seviyeye çıkarmadan ayrıntıları kaybetmeden daha doğal ses sağlıyor. Kullanıcılar ister uçakta, ister açık hava kafesinde veya gürültülü bir sokakta olsun, tüm sesler kişisel alanlarının sessiz rahatlığındaymış gibi geliyor.

LG, FN7’de de Meridian Audio ile birlikte çalıştı. Kulaklık, Meridian’ın Dijital Sinyal İşleme teknolojisini barındırıyor. FN7; gerçek hoparlörleri dinleme deneyimini simüle ederken, aynı zamanda saf netlikte vokaller sunarak dinleyiciyi tamamen içine çeken gerçekçi bir ses sahnesi yaratabiliyor.
Hem Android hem de iOS için mevcut olan LG Tone Free uygulamasıyla erişilebilen Meridian’ın EQ ses ayarları, dört özelleştirilmiş ön ayar aracılığıyla yüksek bir dinleme deneyimi sağlıyor: Temiz, dengeli bir ses için doğal, Daha üç boyutlu bir performans için Sürükleyici, ekstra güç ve derinlik için Bas Kuvvetlendirme ve vokallere daha fazla netlik getirmek için Tiz Yükseltme.
LG Tone Free FN7 UVnano şarj kutusuyla geliyor
FN7, daha önce FN6’da da kullanılan UVnano şarj kutusuyla geliyor. Ultraviyole ışık kullanan kutu; kulaklığın iç ağındaki E. coli ve S. aureus bakterilerinin yüzde 99,9’unu ortadan kaldırarak kullanıcının kulaklarını daha temiz tutmaya yardımcı oluyor.

İlk olarak Güney Kore’de piyasaya sürülen LG Tone Free FN7, dördüncü çeyrekten itibaren Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’nın önemli pazarlarında da satışa sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin