Makyajlı 2022 Jeep Renegade, Brezilya’da ortaya çıktı

0
49
gösterim

Makyajlı 2022 Jeep Renegade‘in örtüsü Brezilya’da kaldırıldı. İç ve dış tasarımı ortaya çıkan makyajlı model, diğer pazarlarda satılacak versiyonlar hakkında da ipuçları barındırıyor.

Yenilenen Renegade’in yedi bölmeli ikonik panjuru eskiye göre boydan daha kısa. Aynı şekilde farların etrafındaki çerçeve de küçülmüş. Sinyaller ve LED gündüz farları yenilenen farlara entegre edilmiş. Sis farları dikdörtgen forma kavuşturulmuş ve eskiye göre daha yükseğe konumlandırılmış. Ayrıca ön tamponun tasarımı da değişmiş.

2022 Jeep Renegade’in arka bölümünde de grafikleri yenilenen LED stoplar göze çarpıyor. Ayrıca arkadaki sahte koruma plakası yukarı doğru uzatılmış ve tamponun kenarlarında daha ince ışıklara yer verilmiş.

Makyajlı modelin yaşam alanı mevcut Renegade ile büyük oranda aynı. Bu alanda ilk göze çarpan detay, Compass’tan alınan yeni direksiyon simidi oluyor. Ayrıca konsolda 7 inç dijital gösterge paneli ve 8.4 inç multimedya ekranı da makyajın kazanımlarından.

Fotoğraflarda gördüğümüz araç makyajlı Jeep Renegade’in Trailhawk versiyonu. Arkadaki T270 rozeti de kompakt SUV’un Brezilya’da 1.3 litre T270 turbo flex üniteden güç alacağını gösteriyor. 180 beygir güç ve 270 Nm tork üreten motor, versiyona göre ön tekerleklere veya dört tekerleğe güç sağlayacak.

Söz konusu araç Güney Amerika pazarında satışa sunulacak olsa da aynı dokunuşları Avrupa ve Kuzey Amerika pazarındaki versiyonlarda da görebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin