Millet uzaya çıkarken Nokia yeni tuşlu telefonunu tanıttı!

0
14
gösterim

Finlandiya merkezli teknoloji devi HMD Global tarafından satın alındıktan sonra akıllı telefon pazarında yeni atılımlar yapan Nokia, ilginç bir girişimde bulundu. Marka, 20. yılını kutlamak için efsane haline gelen 3310 tarzı tuşlu telefonlarına bir yenisini daha ekledi. 6310 ismi ile duyurulan yeni tuşlu telefon, kablosuz FM radyo gibi özellikler ile geliyor.

Millet uzaya çıkarken Nokia yeni tuşlu telefonunu tanıttı!

Her ne kadar 20. yılını kutlamak için olsa da markanın bu tarz bir telefon tanıtması, hala eskide kalındığını da ortaya koyuyor. Nokia’nın zamanın şartlarına bir türlü uyum sağlayamaması ve rakipleri karşısında ezilmesi de bunun bir sonucu gibi duruyor. Evet marka bir zamanların efsane modellerini üretmiş olabilir ancak maalesef ki teknoloji dünyası dünde yaşanmıyor.

Neyse, biz haberimizin konusunu oluşturan telefona yani 6310 modeline geri dönelim. Nokia’nın resmi Twitter hesabı üzerinden de cihaz hakkında bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşımda, “Modern bir klasik, yeniden tasarlandı! Yeni Nokia 6310, daha büyük tuşlara, daha büyük menü seçeneklerine ve kablosuz FM radyo özelliği gibi bir dizi yeni özelliğe sahip.” İfadelerine yer verildi. Siyah ve limon sarısı olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan telefonun 21 günlük kesintisiz bir pil performansı sunabileceği ortaya çıkan detaylar arasında yer alıyor. Ayrıca cihazın 75 euroluk bir fiyat etiketine sahip olması da bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin