MIUI 12.5 güncellemesi Türkiye’de popüler bir model için daha yayınlandı!

0
88
gösterim

Son olarak Redmi Note 9‘a gelen MIUI 12.5 güncellemesi, ülkemizde popüler olan bir modele daha geldi. Böylece bu modele de çok çeşitli yeni özellikler, daha fazla akışkanlık ve daha düşük enerji tüketimi sağlanmış oldu.

Redmi Note 10’a MIUI 12.5 güncellemesi geldi

Redmi Note 10‘ün, Avrupa Küresel ROM‘una gelen MIUI 12.5 güncellemesi, bu pazardan sonra ülkemiz için de yakında yayınlanacak. Telefon sahipleri bu güncellemeyi “Telefon Hakkında” kısmından kontrol edebilirler. Yayınlanan güncelleme kararlı sürüm, bu nedenle söz konusu güncelleme OTA üzerinden kontrol edilip kullanılabilir.

Yazılım sürümü V12.5.1.0 RKGEUXM ismi ile geliyor. Yaklaşık olarak 475MB boyutunda. Akıllı telefon için daha seri bir deneyim sunan 12.5 güncellemesi MIUI 13‘ün ara kapısı olarak gözüküyor.

Redmi Note 10 için de yayınlanan yeni arayüzden sonra hala MIUI 12.5 güncellenmesi almayan cihazlar var. Ancak bu liste daha da küçüldü. Şu anda, Xiaomi tarafından yayınlanan resmi takvimin ardından kalan cihazlar şu şekilde;

  • Redmi Not 9T
  • Redmi Not 9 Pro
  • Redmi Not 9S
  • Redmi 9
  • POCO X3 NFC

Ayrıca MIUI 12.5 güncellemesi için yayınlanan resmi takvimde, yer almayan diğer cihazlara da bu arayüzün ulaşması oldukça muhtemel görünüyor. Bazı Redmi Note 7 ve Redmi Note 8 cihazları da güncellenmişti. Önümüzdeki günlerde daha fazla akıllı telefona bu arayüz ulaşacaktır.

MIUI 13 için altyapı oluşturacak bu ara güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin