Netflix Stranger Things oyunlarını test etmeye başladı

0
79
gösterim

Netflix, sahip olduğu zengin yayın akışına ek olarak bir de oyunlar sunacak. Şirket şimdi aboneliklerin bir parçası olarak mobil oyunları test etmeye başladı.

Netflix, oyunların mobil uygulamasında ilk kez herkese açık olarak test edildiğini söyledi. Ancak oyunlar henüz platform için çok yeni olduğundan kullanılabilirlik oldukça sınırlı diyebiliriz. Özellik şimdilik sadece Polonya’da deneniyor ancak her şey yolunda giderse global sürüme geçiş yapılacak.

Netflix, oyunları Android uygulamasında test etmeye başladı

Bir Netflix sözcüsü yaptığı açıklamada, “Polonya’daki üyeler, bugünden itibaren, üyeliklerinin bir parçası olarak Stranger Things 1984 ve Stranger Things 3 olmak üzere iki oyunla Android’de Netflix mobil oyunlarını deneyebilir” dedi. “Henüz oyunlar özelliğinin geliştirilmesi için çok erken. Reklamsız ve tam gelişmiş oyunlar özelliğine henüz daha var, ancak mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çalışıyoruz.” sözlerini ekledi.

Test sürümüne erişebilen kullanıcılar uygulamada Şimdi Yükle düğmesine dokunduklarında Google Play Store’a yönlendirilecekler. Buradan oyunu cihazlarına indirebilecekler. Oyunları doğrudan Play Store’dan indirmeye devam edebilirsiniz, ancak Netflix oturum açma kimlik bilgilerinizi onaylamanız gerekecek. Test sürümüne erişebiliyorsanız Netflix uygulaması ve kendi özel uygulamaları aracılığıyla oyunları deneyebileceksiniz. Netflix, iOS dahil olmak üzere önümüzdeki aylarda testi genişletmek istiyor. Netflix’in oyunlar uygulamasına yaklaşımı biraz daha Apple Arcade veya Google Play Pass‘e benziyor diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin