Nissan’dan beklenmedik bir ürün daha: Kendi kendine giden golf topu geliştirdi!

  0
  169
  gösterim

  Nissan, görenleri hayrete düşüren bir yeni bir ürünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Türkiye’de zenginlerin oynadığı oyun olarak bilinen golf oyunu için otonom golf topu geliştiren Japon teknoloji devi, söz konusu teknoloji sayesinde yeni nesil otonom teknolojisini test ediyor. 

   

   

  NİSSAN’IN GELİŞTİRDİĞİ OTONOM GOLF TOPU DELİĞİ KENDİLİĞİNDEN BULUYOR!

  OtoPilot üzerinde çalışmalarına devam eden Nissan, geliştirdiği ProPilot 2.0 sisteminin reklamını bir golf topu ile yaptı. ProPilot 2.0 sistemine sahip golf topu, kendi ekseni etrafında dönebiliyor, yay çizebiliyor ve kendiliğinden hızlanarak deliği kolayca bulabiliyor. Bu sayede golf oyuncularının her seferinde deliğe isabetli atışlar atabiliyor. 

  Buna ek olarak ProPilot 2.0 sistem topu izleyen bir kamera algoritması sayesinde yönünü buluyor ve kendiliğinden hareket edebiliyor.

  Japon teknoloji devi Nissan bildiğiniz gibi daha öncesinde kendiliğinden hareket eden ofis sandalyeleri üretmişti ve uzun süre sosyal medyanın gündemi haline dönüşmüştü şimdide kendiliğinden hareket eden golf topu gündem olacak gibi görünüyor.

  KAYNAK : Haber7

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin