OnePlus 11, kamerasıyla fark yaratacak!

0
60
gösterim

OnePlus, yeni yılın birinci amiral gemisi olan OnePlus 10 Pro‘yu 11 Ocak tarihinde piyasaya sürdü. Telefon, başta kamera özellikleri olmak üzere büyük dikkat çekti. Fakat bununla yetinmeyen firma, şimdiden OnePlus 11 için çalışmalara başladı.

OnePlus, 2020 yılının sonunda enteresan bir kamera modulü için patent müracaatında bulunmuştu. Gelen bilgilere nazaran, geçtiğimiz Haziran ayında onaylanan patent, OnePlus 11‘de kullanılabilir. Patentin içeriği ne ve ne vakit kullanılacak daima birlikte göz atalım…

OnePlus 180 derece dönen kamera patentini açıklandı

OnePlus, 2020 yılında kendi ekseni etrafında dönen 180 derece dönüş yapabilen kamera için patent müracaatında bulunmuştu. Müracaatın kabul edilmesinin akabinde artık sıra hangi telefonda yer alacağına geldi. Gelen bilgilere bu bahisteki en büyük aday ise OnePlus 11 serisi.

180 derece dönen kamera için ayrıntılar tam olarak belirli değil. Ancak bir mıknatıs sistemiyle hareket ettiği varsayım ediliyor. Dönen kamera sayesinde çekim yaparken eğilmeye ya da daima yer değiştirmeye gerek kalmayacak. Bu sayede daha âlâ fotoğraflar çekebileceğiz.

Siz 180 derece dönüş yapan yeni kamera patenti hakkında ne düşünüyorsunuz, nasıl buldunuz? Sizce bu patent OnePlus 11 modelinde kullanılır mı yoksa öteki bir model için mi kullanılır? Fikirlerinizi yorum yaparak bizlere ulaştırmayı unutmayın…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin