OnePlus 6T ilk sertifikasını aldı

0
331
gösterim

Teknoloji dünyasını az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere OnePlus sadece üst segmente hitap eden modeller geliştiren bir üretici. Yani bu bağlamda OnePlus’ı, Apple’a benzetebiliriz. Çinli üreticinin, Apple’dan en büyük farklı ise ürettiği üst seviye telefonları neredeyse maliyetine satıyor olması. Zaten OnePlus’ın kısa süre içerisinde global pazarda bu denli tanınan bir isim olmasının altında da takındığı agresif fiyat politikası yatıyor.

Çinli üretici genel olarak her sene 2 amiral gemisi modeli tanıtıyor. Geçtiğimiz aylarda OnePlus 6 modeli tanıtılmış ve satışa sunulmuştu. Şimdiyse sıra OnePlus 6T modeline  geldi.

OnePlus 6T için geri sayıma geçildi Çinli üretici genel olarak T serisindeki modellerini yılın son çeyreğinde tanıtıyor. Yani OnePlus 6T modelinin tanıtılmasına da artık sayılı günler kaldı diyebiliriz. OnePlus’ın yeni amiral gemisi modeli 6T, geçtiğimiz gün EEC’de (Avrupa Ekonomi Komisyonu) ortaya çıktı. Raporda öne çıkan telefonun model numarası ise A6013.

Şimdilik OnePlus 6T’nin model numarasından başka bir özelliğini bilmiyoruz. Fakat telefon sertifika almaya başladıysa, özellikleri ve tasarımının sızdırılması da yakındır diyebiliriz.

Genel kanı 6T’nin Oppo R17 ile benzer tasarım çizgisine sahip olacağı yönünde. Muhtemelen teknik özellikler de OnePlus 6 ile aynı olacaktır.

(donanımgunlugu)

KAYNAK : AKŞAM GAZETESİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin